Windmill
Wooden bird feeder
Lighthouse
Garden decorations
Wooden wind spiral
Twig Crayons
Bird Feeder
News
Business
Our company is a well-known Polish manufacturer and exporter of wooden products. We have been successful in selling our products for many years both in Poland and outside the country, particularly to customers in the European Union.
Production
All products are made to our own designs or custom made to your requirements. If our products are of interest to you, you are welcome to visit us and see them on display at our premises. We will be happy to answer all your enquiries.
For clients
Our fleet of vehicles allows us to deliver orders far away to destinations in and outside Poland. The products are made using only top-quality wood from the unspoiled forests of Masuria, a region in the northeastern part of Poland.

Wyjątkowe dekoracje do ogrodu wykonane z drewna

Marzysz o nowoczesnym wystroju ogrodu, który umiejętnie połączy współczesne trendy z zastosowaniem naturalnych surowców? Masuren-Souvenir to producent wyrobów z drewna, które sprawią, że Twój przydomowy skrawek zieleni zupełnie odmieni swój charakter. Nasze dekoracje do ogrodu powstają z drewna wysokiej jakości, pozyskiwanego z czystych mazurskich lasów.

Wybierz drewniany wystrój ogrodu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych Klientów pragnie zaaranżować teren zielony według własnych upodobań. W związku z tym proponujemy bogaty wybór ozdób do ogrodu m.in.: drewniane latarnie, wiatraki i koszyki. Sporą popularnością cieszą się również precyzyjnie wykonane budki lęgowe. Dekoracje ogrodowe Masuren-Souvenir możesz spotkać zarówno w Polsce, jak i na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Eksport wyrobów z drewna to również domena naszej działalności.

Oryginalne pamiątki z drewna

Poza wyrobami do ogrodu oferujemy także kredki leszczynowe w atrakcyjnych cenach, długopisy drewniane z grawerem, kręciołki oraz inne pamiątki z drewna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu online. W przypadku pytań prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy!