O firmie

Nowoczesny wystrój ogrodu

Drewno to piękny materiał, który ze względu na swój ponadczasowy charakter doskonale prezentuje się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodzie. Jako producent wyrobów z drewna dokładamy wszelkich starań, aby w maksymalny sposób wykorzystać potencjał tego interesującego surowca. Zespół naszych fachowców od zawsze pasjonuje się możliwościami drewna, a także jego oryginalnością i szlachetnością. Tworząc kredki leszczynowe, czy też ozdoby do ogrodu, umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością.Do produkcji wyrobów używamy drewna najwyższej jakości, pochodzącego z czystych ekologicznie lasów mazurskich.

Pamiątki z drewna

W związku z tym, że drewno to bardzo “wdzięczny” surowiec, łatwo poddający się obróbce, wszystkie wyroby wykonujemy według własnych projektów lub indywidualnych zapotrzebowań Klientów. Nasze przedsiębiorstwo jest znanym w kraju producentem elementów takich jak m.in. dekoracje do ogrodu oraz długopisy i kredki drewniane. Eksport wyrobów z drewna również jest przedmiotem naszej działalności. Majestatycznie i elegancko prezentujące się drewniane wiatraki, praktyczne karmniki do ogrodu oraz precyzyjnie wykonane latarnie od lat cieszą się powodzeniem nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Wiele z naszych wyrobów przeznaczonych do ogrodu można spotkać na terenie krajów Unii Europejskiej. Własny transport krajowy i zagraniczny pozwala nam terminowo wywiązywać się z zamówień z odległych rejonów Polski i Europy.
Zapraszamy do kontaktu!

Drewniane dekoracje do ogrodu

Zielony zakątek dla wielu osób jest miejscem niemalże tajemniczym. Spędza się w nim wiele czasu, szczególnie przy sprzyjającej pogodzie. Odpoczynek, wspólne spotkania ze znajomymi, teren, w którym mogą się bawić najmłodsi członkowie rodziny – możliwości jego wykorzystania ogrodu jest wiele.

Wiedząc, jak ważne jest urządzenie ogrodu według własnych upodobań i wizji, proponujemy niepowtarzalne drewniane pamiątki i ozdoby do ogrodu. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi drewnianą latarnię, karmnik, koszyk, wiatrak, a także kredki leszczynowe będące świetnym gadżetem dla każdego dziecka. Zapraszamy do sklepu online, gdzie możesz zapoznać się z pełną ofertą.

Zainteresowały Cię drewniane dekoracje do ogrodu? A może bardziej zaintrygowały Cię nasz kredki drewniane lub budki lęgowe? Klientów zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia stałej ekspozycji, znajdującej się na terenie naszego przedsiębiorstwa. Zachęcamy również do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Nasi specjaliści chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i wyjaśnią nurtujące Cię wątpliwości.